| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vrtačku jsem v ruce měla několikrát, a je mi to k prdu, protože se jí bojím ~d~
Ono teda vyvrtat díru v paneláku dá kolikrát zabrat i chlapovi, protože to chce fakt sílu, ještě když je třeba stát ve výšce ... Při mé smůle bych se ještě ke všemu trefila někam do elekřiny ~t~ (které se za normálních okolností nebojím, ale všechno má své meze). Nechápu, proč se tady tváříte, že vrtat do zdi je srovnatelný úkon s vynášením koše - to teda fakt není. Mmch jsem zažila pár hodně ošklivých úrazů studentů při dílnách a hezký to nebylo. Zkrátka dva vrtáci - úraz.

Ocitnout se v podobné situaci, jako zakladatelka, hodilo by mě to psychicky taky dost dolů, logicky. A v takové nepohodě se pouštět do něčeho, co úplně neumím, mi připadá jako dost špatný nápad. Je něco úplně jinýho nadšeně zkoušet přivrtávat háčky, když CHCI, než když vím, že MUSÍM a ještě mám depku.

Diskuze se vyvinula naprosto stupidně, horší než někde na Novinkách ~e~
Celkově mi to přijde, že tady snad píšou (až na výjimky a díky Bohu za ně) jen roboti bez emocí, ale hlavně že jsou děsně praktičtí a se vším si poradí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.