| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mandelinko, nemám příklepovou vrtačku. Nemám žádnou vrtačku. Mám sousedy a kamarády s vrtačkami a schopnost udělat kafe a buchtu, zalít v době nepřítomnosti kytky, vybrat schránku, nakrmit kočku, vyzvednout dítě ze školky. (Ostatní nářadí ovládám, mám doma, montování nábytku miluji, ale u vrtačky mám stopku - vrtám jen do dřeva svidříkem.)

Možná že je vrtání opravdu zcela triviální, ale já to ve svých padesáti ještě nikdy nedělala a nemám zájem vyrobit si někde díru větší, než je třeba, a pak řešit, jak do ní upevnit hmoždinku, aby se neprotáčela. Kdybych si mohla někde zkusmo vyvrtat pár děr do různých materiálů, ráda bych to prubla a pak bych si to doma udělala, fakt, ale když potřebuju někde hmoždinku, jde mi o slušný výsledek na první dobrou.

Ostatně, obešla jsem si byt a spočítala jsem, co se u nás za posledních 14 let, co jsem sama, vrtalo: sušák do 3 m vysokého stropu nad vanou (vrtal exmanžel v rámcio dobrých vztahů a dalo mu to zabrat), 3 police v dětském pokoji (vrtal exmanžel coby otec dětí) a dvě police v mé ložnici (vrtal syn od sousedů). (umyvadla v koupelně a na WC a WC do podlahy ukotvil v rámci rekonstrukce instalatér).

Samostatnost neznamená být schopná si vlastnoručně udělat všechno.

Nějaká údernice tu psala, že si sama zavěsila linku - to nechápu, u mě doma ji zavěšovali dva chlapi - jeden držel na místě a jeden vrtal, připadá mi, že jedna osoba to musí mít neúměrně komplikované.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.