| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tvůj příspěvek jí určitě dodá odvahu, že toho jde zvládnout hodně... :-)
já to taky zvládala a i by mne to bavilo a měla jsem ze sebe (toho) radost, ale třeba ten čas a vzít někde informace mě to stálo... něco málo jem znala z domova (jak přidělat něco těžkého na zed v prazské cihle (je třeba hmoždinka, jak ji tam dát, sádru, vodu, že to chce nebo je to s tím lepší.. to nevím, jak moc to je či není nutné).

No a třeba ten čas jsem s dětmi absulutně neměla a nemám, jít do obchodu, radit se tam, jít domů, zkusit to... úplně jiná situace než za studentských let (to jsem se také třeba poptala na brigádě, co a jak), ted bych neměla kde. No pak jsem měla hodin. manžele a řemeslníky a to je zase o tom co popisuješ tz, i kdzž takové neshcopáky jsem nikdy neměla a asi bych s nimi skončila a najala si jiné. Ale jo, jsou scopní i neshcopní. Jeden hodinový manžel mi tu zničil tři věci, jestli se v tu dobu rozváděl či co... jiný radil blbost, kterou jsem i já odhalila, že je blbost... mé zkušenosti se mi hodili při dohadování s řemeslníky, min jsem se necítila tak, že tomu nemůžu vůbec rozumět a uměla používat zdravý rozum. Kolikrát mi ale poradili a pomohli, co bych já nevěděla, nevymyslela, ale taky toho zprznili.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.