| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Deti zkratka otevírají obzory. Syn byl a stále je velice akční s pohybuchtive dítě, sedět v klidu je pro nej trest největší. V nějakém hnutí mysli me napadlo, že by mu prospěl nějaký bojový sport (ja nesnasim tyhle kontaktní sporty), dali jsme ho na judo. Na první hodině jsem se předvedla jako typická “matka brzda pokroku”, když syn vkročil na tu ozinenkovanou plochu a hned prvního koho potkal chytil za kimono a už se povalili a šli do sebe, a já na nej halekala “neper se” a trenér mi vcelku jemně povídá: ale maminko, vždyť proto jsou tady ;))).... pak jsem si na nástěnce docetla, ze mezi pokročilé techniky patří páčení a škrcení a udělalo se mi mdlo. Ale syn byl z první hodiny tak nadšenej, ze zůstal a už chodí pátým rokem, a já vozim na zápasy a povzbuzuju (dřív pro me něco naprosto nepředstavitelneho).
No adalsi level má teď, chce dělat parkour (teda už dva roky chce ale já to nechtěla dovolit, ze je to nebezpecne), no včera jsme byli na první lekci, ostatní už tam evidentně neco uměli, a náš mladej tam prvním skokem vystrih salto a trenér říkal ze toho si tam nechá... tohle vidět je pro me směs strachu a děsu, vidím ty zprelamany končetiny, vyrazeny zuby, prerazeny zada, kruplej krk.... nevím jestli to dam.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.