| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, stava se mi to. Kamaradky z detstvi bohuzel zmizely zmenou skoly. S temi ze stredni nas leta spojoval FB a pres nej jsme se i domlouvaly na setkanich. Ja pak z nej skoro na pet let zmizela, obnovila jsem to ted o vikendu a uz mame spoustu planu. No a nejake kamaradky jsem ziskala tady a ty take nejak vetsinove vysumely.

Mam ovsem dve nejlepsi holky na svete, setkaly jsme se za opravdu podivnych okolnosti, vetsina lidi by z toho asi pratelstvi nevytvorila, spis naopak. Nam se to ovsem povedlo, letos je to 21 let. Ma to malou chybicku, kazda jsme na jinem kontinente:-)

A pak mam kamarady kluky, spolecna minulost, vime o sobe vse, opet kazdy v jine zemi, vidime se tak jednou, dvakrat do roka a je to porad stejne.

To vysumeni je blbe a po 25ti letech si to moc neumim predstavit. Mne to take vzdy mrzi. Ja jsem bohuzel ten neozyvaci typ, casto mam dojem, ze ozvanim se moc lezu do zivota, vnucuju se nebo tak.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.