| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Li- Odpovím Vám, pro Vás nejduležitější otázku. Ano 4 roky do důchodu,Ze šachty po 38 letech práce se dá odejít dřív.Nemyslete si, že si tady příspěvky nějak vybírám,čtu je všechny. Něktéré mě nutí zamyslit se,sám nad sebou. Několik reakcí a doplňujicích informací jsem tu napsal.Samo sebou jsem tu nenapsal životopis,nastínil jsem to tu v kostce,některé výrazy tu někomů nevoní,a nerad bych byl pro někoho vulgární.jsem jaký jsem nepotřebuji od nikoho svolení.Vím že tu nenajdu návod,vy všichni také nevíte všechno,každý je originál,možné je všechno,může to být mnou,byl jsem zvyklý na svou ženu,která mne bohužel po 27 letech opustila.Nevím jak se dnes randí,jsem v situaci jaké jsem.Tu ženu znám od děství,pak se na nějakou dobu vytratila ze života.1-2x do roka jsme se viděli,když navštívila rodiče i s dětmi i s partnery,znaly se s mojí ženou,stalo se co se stalo a je sama a já taky. Sedli jsme si,pokud víte co tím myslím,je nám spolu fajn. Buď jsme si zbyli,nebo mezi námi něco je. Ale co??~:(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.