| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty, přesně tak, manžel řídí a taky jezdí přes celou Prahu do práce MHD....párkrát to z nutnosti jel autem a říkal, že děs, pořád někde stojí, musí dávat pozor na provoz...a časově si taky moc nepomohl, odpoledne to bylo ještě horší...v MHD si téměř vždy sedne, může vypnout, nebo myslet na cokoli, nemusí nic hlídat, nikde popojíždět...já to mám se synem do školy cca půl hodiny dvěma autobusy a metrem, ale všechno nám hned navazuje, takže to pěkně odsýpá...a když vidíme pak u školy ty kolony, jak se to sjíždí od našeho směru, tak autem bychom si fakt moc nepomohli...plus než bychom vyjeli z vrat na ulici, zavřeli vrata apod...za tu dobu jsme dávno na zastávce...od školy jsem ani ne za 10 minut metrem v práci...autem jezdíme na velké nákupy, nebo když je něco potřeba někam odvézt, k doktorovi a nebo když jedeme někam na výlet...jinak na běžné pojížďky po městě ani náhodou...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.