| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rodinová, asi tak.
Trend chodit do práce dýl a dýl tam i zůstávat přišel "ze západu" jak jinak, a my musíme honem dohánět "nedostatky". V USA je prý normální chodit do práce na devátou, mít hodinu i dýl oběd, pak se zase vracet do práce a tam zůstávat třeba do osmi.
Zkrátka životní styl "žiju jen prácí". Já jsem cca. 14 dní pracovala "jenom" od osmi do půl páté. I když jsem nedojížděla, tak než jsem v rychlosti nakoupila, dostala se domů bylo půl šesté. Pak honem něco pofackovat, donutit kluka k učení a jít spát. Že by byl prostor něco doma udělat, či stíhat cvičení nemohlo být ani řeči. Velmi ráda jsem vzala jinou nabídku. Sice to bylo dál, ale pracovní doba od sedmi, tak i tak jsem byla doma dřív a hned to bylo o něčem jiném.
Při pracovní době od osmi do půl páté jsem měla pocit, že jsem "celý den" v práci, za tmy do práce, za tmy z práce (listopad).
Teď dělám od šesti a ve tři jsem doma. Paráda! ~R^
Jen doufám, že firmy hrající si na to, že v práci se má být celý den se mi budou vyhýbat a že nebudu muset v žádné takové pracovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.