| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Se "small talk" na společenských akcích nemám problém, pokud toho dotyčného alespoň zběžně znám a vím o nějakém bodu, tématu, kterého se můžu chytit a o kterém můžeme rozvést debatu.

S delším bavením se po celý večer s lidmi které až tak dobře neznám, mám docela problém, přiznávám. ~f~ Nikoli proto, že bych se nad někoho povyšovala, nebo se s ním bavit nechtěla, ale mě strašně nebaví debaty o ničem. Třeba Kudly témata. Ačkoli proti tobě Kudlo nemám lautr vůbec nic, teoretické sálodlouhé debady dohromady o ničem mě nebaví a někdy ani nemám sílu na to, přečíst obsáhlý úvodní příspěvek, natož celou debatu. Asi na to nemám ani s vš.

Mám ráda debaty na konkrétní téma typu dění kolem nás, politika, ekonomika, ale ani to nemusí být nějaké hluboké intelektuální debaty, stačí třeba ta minulá o vstávání do práce, co komu vyhovuje-nevyhovuje, proč ano, proč ne. Zkrátka debaty, které vedou k nějakému závěru.

A k tomu s kým si mám nebo nemá co říct-Mám ráda setkání třeba spolužáků ze základky. Nedávno jsem byla na setkání po více než 20 letech, protože jsem v průběhu zš vyměnila základku za gympl a na nikoho neměla kontakt. Po prvotní výměně informací o tom, co všechno se za těch 20 let změnilo a co kdo dělá a jak se má, jsem si už neměla s bývalými kamarády co říct. Protože kromě vzpomínek na zš nás nic nespojuje. Ráda bych s některými dál udržovala kontakt, ale nevím jak na to, nevím, jak navázat zpátky zpřetrhanou nit. Asi je to i povahou. Jsou lidi, co se začnou srdečně bavit s kýmkoli, třeba i vcelku o ničem, ale dovedou už tu první šanci nakopnout a pak už to jde samospádem. Mě tohle moc nejde. ~:(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.