| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rodinová, já to řeším co se narodili......to byli jak stažený králíci.....nikde žádný faldíky, jak je u miminek zvyklý 52cm a 3,3kg......třeba můj 3letý syn co je nyní tak strašně hubený měl v 3letech 12,56kg...na 100cm. v 5letech měl 15kg a 115cm....

A starší je to samé.....

Ale mám ještě manžela, který je hubený též.....

A jediný co řeším, aby bylo opravdu doma hodně jídla....takže spíš, vařit, péci, aby to bylo dobré.....jsou mlsný hodně....,ale lepší než sušenky. Ty peču.....

A chvíle, kdy jsem se opravdu orosila, když na mě v nemocnici ze starším chtěli zavolat Novu, aby mě odvysílali ve zprávách, že se o syna nestarám.....to mě opravdu vyděsilo. To se přiznám.

A pak vařit, vařit a vařit.....

Oni si to,aby jedli dávno hlídají sami....mladšímu jsem pohrozila konec kola, ještě se ztratí jediné kilo.....
tan má momentálně čtečku na telefonu a sbírá si údaje o tom co celý den snědl, aby toho bylo tak nějak dost....jednou za týden to projede.....

A spíš prostě hubne a roste....což mi starší nedělal.....ten rostl a nepřibíral.

Naštěstí jsem nikdy nemusela řešit, že to jídlo jedí jen nějak a né nějak jinak...jak to tu řeší ostatní.
Jak jsem jim to strčila, tak to snědli....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.