| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Šuplíku,

tak já to na sebe prásknu.

Chtěla jsem si na vlastní kůži a bez rizika vyzkoušet, jaké to je, když se zastaneš někoho, kdo je podle Tvého názoru šikanován, a stojíš si za svým.

Jak bude reagovat okolí, jak bude reagovat administrátor (který by teoreticky měl při nějakých případech porušení zasáhnout), jak bude reagovat útočník, a v neposlední řadě co to udělá se mnou samotnou.

Myslím, že situace byla poměrně jednoznačná - to, co provádí Zetko, pro mě naplňuje znaky šikany, je to dlouhodobé a Kat mu rozhodně neudělala nic takového, aby se dalo hovořit o "vzájemném vyřizování účtů".

Také já jsem si dávala pozor, abych se nedopustila žádného nekorektního jednání, které by se později dalo vyhodnotit jako "nadávali jste si vzájemně", ani žádného dohadování. Ignorace samozřejmě nebyla na pořadu dne, takže jsem použila postup, který mi tyhle stránky legitimně umožňují - stížnost k "vyšší instanci".

A musím říct, že výsledky byly velmi poučné, ne úplně příjemné, ale přesto tohoto malého pokusu nelituji ~;).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.