| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Janino,

právě o něm přemýšlím. ~;)


Není vcelku překvapivé, že existuje mlčící většina (navíc tady je to i pochopitelnější než v reálu, protože kdokoli může odejít a nehrozí mu žádné riziko jako třeba v pracovním nebo školním kolektivu).

Není překvapivé ani to, že část lidí začne obviňovat nikoli toho "šikanéra", ale toho, kdo se brání (protože "provokoval", "nechal se vyprovokovat", případně "na něj vůbec reagoval". Případně že by si to neměl tak brát, měl by to nechat být, s insinuacemi, že tohle je jen virtuální prostředí, ze kterýho je divný si brát věci k srdci, že on sám je taky divnej a má máslo na hlavě, že si chce hrát na spravedlivýho...

Pokud by všichni reagovali tímto způsobem, tak by to pro mě, ačkoli vím, že je to jen virtuální a že mi nic nehrozí a navíc jsem si poměrně jistá svým pohledem na věc, bylo nepříjemné, protože bych možná zapochybovala, jestli opravdu já nejsem ten lump (i když můj úmysl byl dobrý - zastat se někoho, s kým bylo podle mě zacházeno nespravedlivě, a i prostředky, které jsem k tomu použila, byly dle mého nejlepšího vědomí korektní), popřípadě si řekla, že tedy asi někde něco dělám divně, ale nevím co, a to by bylo docela frustrující.

Naproti tomu potěšující pro mě z mé pozice bylo, že se našlo pár lidí, kteří to viděli podobně jako já, bylo to takové ujištění, že přece jen mi tak úplně neodešel zdravý rozum. Takže díky za každého takového. ~x~ ~x~ ~x~


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.