| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

vzdoroknedlíková generace je možná. Máma knedlíky neřeší, sama je dlouho kupovala. Pravda, snacha je u ní velmi nepravděpodobná záležitost, čert ví, jak by na to koukala tam ~;). Tchyni mám ze starší generace, manžel byl dost pozdní dítě, ale je to velmi hodná osoba, manžel je dost po ní:-) Pratchyni je skoro sto a je z echtknedlíkatého prostředí, ale s ohledem na věk jsem ji už nezažila moc cestující, takže hostit jsme jí nikdy nemusela, takže jsem zkouškou neprocházela. Pokud vím, sondovala u manžela, zda ta jeho vaří a uspokojila ji odpověď, že i moc dobře :-) Moje generace bude považovat za úspěch, když snachy budou vůbec něco vařit ~t~ Pro jistotu si raději syna vyučím sama ~k~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.