| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Evžíčku - vždycky jsem tvrdila, že tchýně je přece milovaná a miující maminka mnou milovaného (a milujícího) muže a že pokud jsme všichni rozumní dospělí lidé, tak se domluvíme. No, Pán Bůh má velký smysl pro humor, tak mne obdařil velmi svéráznou tchýní...
Během 37 let života s mým manželem se jí podařilo několikrát ohrozit život našich holek, když byly malé, opakovaně urazit mou maminku i mne, mé dcery několikrát titulovala nepěknými výrazy jako coury a ku..y. Manželovi opakovaně říkala, že se špatně oženil, že si špatně vybral, ba i to, že by se měl rozvést a vzít si reprezentativnjší ženu.
Dosáhla akorát toho, že starší dcera se s ní úderem svých 18. narozenin přestala stýkat, na dopisy neodpovídá, telefony nezvedá. Mladší dcera k ní jde jen v případě, že jí tam má něco donést a okamžitě poté odchází. Já se s ní nebavím a nekontaktuji, když k nám volá zvednu telefon, odpovím na dotaz - např. kde je její syn - a konec...
A můj manžel - její vzorný syn - je z ní naprosto na nervy, stará se o ni, ale obávám se, že se z ní brzy sesype...
Ti, kdo chodí na rodinu.cz 20 let už o ní nejednou četli a možná si vzpomenou...

Takže si myslím, že to je nejen o tom, jaká je ta snacha, ale i o tom, jaká je a tchýně a to můžeš ty hodně ovlivnit ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.