| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To chce klid, Fren...~6~ Kdyby nebylo nic horšího... Nejsi v tom sama...
Moje zkušenost s českou poštou je obdobná. Bydlím na vsi, kde má pobočka pošty otevřeno odpoledne jen dva dny v týdnu. Pokud to jen trochu jde, nechávám si posílat věci do práce. Taky jsem si nechala něco posílat domů, když jsem věděla, že budu doma a mám stejnou zkušenost jako ty. Z pracovny vidím na vrata a silnici a vím, že se tu pošťačka opravdu nezastavovala. Prostě tu ty lidi zná, a o kom ví, že chodí do práce, tak automaticky dává lístek o nezastižení. ~o~ Když je to ve čtvrtek, tak než přijdu domů, zjistím to, tak musím čekat až na úterý než bude pošta otevřená i odpoledne a nebo zajíždět do "hlavní" pošty, pod kterou spadáme. Kterou samozřejmě při cestě z práce nemáme. Nebo dává balíčky k sousedům a lístek do schránky nedává. Je pak trapas, když čekám zásilku, ono furt nic a pak k nám chodí sousedi s tím, že už x dní u nich máme balík. ~o~ Už nám tam nechávala i doporučený dopis, to jsem se už taky ozvala tedy. ~q~
Snažím se využívat poštu co nejméně, ale někdy není zbytí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.