| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Cimbur,

kopiruji cely prispevek, aby bylo jasny, na co reaguji:

"Ale o tom tady taky mluvím, Janino. Nechci zraňovat náboženské cítění nikoho, jenom Libíka to do této debaty furt láká. Já chci vědět, kde se bere tento "anti-genderismus" a "anti-homosexualismus" jako politická síla, která spojuje katolíky s krajní pravicí. Kde se vzala, kam to chce dovést.
Částečnou odpověď mi dal článek na Alarmu, který jsi tu myslím také sdílela."

To mne take velice zajima. Nemam originalni odpovedi, spise otazky. Zejimena, proc Duka a Pitha (byvaly disidenti) jedou jasne rozpoznatelny rusky dezinformacni diskurs. To je prece ta hlavni "internacionalni inspirace" pro stredo-vychodni Evropu. Povidky o nadnarodni mafie, ktera bere rodinam deti a odevzdava je homosexualum, pronikaji z ultrakonzervativniho tisku Ruske pravoslavni cirkve - tohle je prece zmapovano, a soucasna vzajemna reciprosita dezinformacnich serveru a katolickych excesu je zrejma. Jakoz i obecne vykreslovani zapadu jako ovladane dekadentni queer ideologii a mravy. Mozna jako byproduct ekumenizmu, ja nevim. Ale jelikoz vysoky katolicky kler je vsechno jenom ne hloupy, znepokojuje mne ta snaha vyvolat v cirkvi pocit ohrozeni, rozestvavani a pravdepodobny vysledek jeste vetsiho sektarskeho semknuti. Je to vysledek vnitrniho boje v cirkvi? Vysledek individualniho sebeneprijeti, psychologicke reakce na potlacenou vlastni homosexualitu, vnimanou jako hrich? Vysledek dlouheho flirtu s Klausem a Zemanem ("homosexualista" je Klausove slovo) a nasledna infiltrace pisnicek dle ruskych not?~:( Co se politickeho spektru tyka, nerekla bych, ze pouze krajni pravice pristupuje na tuhle alianci. Spise myslenkove dedice a sympatiemi obdarene soucasne politicke aktery Klauso-Zemanoveho tandemu.


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.