| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo a zákazy občas jsou, když jsme zjistili ze ponocujou s telefonama, tak je jednu dobu odevzdaváli v 8 večer. Do “postele” chodí mezi osmou a devátou, pak už mají být umyti v pokoji, můžou si číst, učit se, koukat na film/YouTube atd, po desáté už spí (anebo je tam tma).
Nebo oba často rádi chodí ke kamarádům / kamarádi k nám na prespaní. Pokud je nějaký vážný nedostatek (blbě ve škole nebo kombinovaný borcus/odmlouvani/neaktivita doma, není dovoleno.
Kapesné dostávají (i proto ze jezdí busem domu ze školy a nakrouzky), srážky nedáváme, bonusy taky ne, resp. extras můžou být při nějakém výletu a pokud si to neutratí, zůstává jim.

Dnes jsem byla s dcerou kupovat zimní kabát. Srdce mi krvacelo, na výběr byly dva “schopné” (tj vyhovovaly mým podmínkám - teplý a dlouhý, a jejím - krásný s koziskem na kapuci, s paskem, černý a postavě lichotici). Ovšem oba byly za “krutý prachy” 1800 resp 1950... chtěla jsem - když už dam ty peníze - aby to byl ten, co je teplejší a lépe propracovaný, ona trvala na tom “krasnejsim”.... diskusi jsme vedly v obou kramech 2x, ustaly jsme to bez hádky a slz, i přes me věcně argumenty si trvala na tom libivejsim. Tím, ze se se mnou nezhadala, ani si to nevynucovala brekem, to u me vyhrála a koupila jsem ten “její” (tamten bych ji nenutila, holt bychom zkusily štěstí jindy a jinde). Můj muž řekl, ze tohle by nedal, zhadal by se s ni, nic nekoupíl a byl by dusný víkend.
Tolik k těm prioritám.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.