| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ropucho, taky je pouštím tam, kde to zvládnou, ale vždy se může něco pokazit, děti zažily třeba sebevraha na trase vlaku, zrušený kroužek (bez spoje domů) nebo musely z porouchaného busu vystoupit na trase a nestihly navazující atd. Dělají sport, kde se můžou ztratit, ztratím se někdy i já, dělat to chtějí, lepší varianta je naučit je, jak se z toho dostat ven (i třeba pomocí mobilu) než aby seděly doma. Na sledování polohy jsme se dohodly, mě to nevadí, jim taky ne, jsou radši, než aby se musely telefonicky hlásit. A už nám to i pomohlo, když jsme mobil nemohli najít, tak jsme jednou viděli, že je ve škole a můj zase v práci. Za mě je to fajn, když to nikomu nevadí.

A sledování polohy fakt není to, že neustále vidíš, kde je, ale že vím, když má být v 15 hodin někde, rozkliknu si mapu a vidím polohu, neběží to nikde kontinuálně. Nevím, jaký by to měl být stres. Kouknu za den třeba jednou v těch 15 hodin, vím, že je tam , kde má a zase aplikaci zavřu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.