| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

a já se klidně přiznám, že jsem spokojeně naivní jak motýl a oslavy naší republiky vnímám pozitivně ~:-D
jsem ráda, že se česká republika osamostatnila, jsem ráda za naší češtinu, nestydím se za češství... to, že se naše republika rozpadala, spojovala zase rozpadala beru jako postup času, nic neobvyklého... minimálně nám jdou ty rozvody dobře, to je rozhodně pozitivní...
když se podíváme na různé tabulky porovnání, máme se tu dobře, daří se nám po ekonomické stránce dobře, máme solidní úroveň služeb, rozvoje, je tu bezpečno (všechno je relativní, ale v porovnání s jinými zeměmi jsme na tom velmi dobře)
víme, že by mohlo být lépe, ale neměli bychom zapomínat, že by taky mohlo být podstatně hůř... nadáváme sice na politiky, na prezidenta, ale zase nám za to nadávání nic nehrozí ~;)
takže za sebe vidím výročí jako moc pěkné a hodné oslav...
(btw první republika je bezesporu úžasné historické období, ale moc bych si to neidealizovala ~;))

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.