| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jeste bych k tomu mohla pridat par dalsich veci:

nekdo muze dostat nekde vypoved. (Jako ten mlady vedec, uvedeny v textu).

Vetsina podniku ma policy, ze osobni nazory na dotycny podnik/spojeni cehokoli privatniho s "povesti podniku" na socialnich mediich muze byt duvodem k vypovedi (podle zavaznosti vyjadreni).

Duvod jeho vypovedi muze byt taky jiny, ovsem "mezi reci" nebo vubec se muze citit dotcen s ohledem na sve nazory.

Kdyby eventuelne MNE osobne nekdo mohl dat vypoved/nbeprijmout na zadane misto z jakehokoli duvodu, muzu uvest v diskuzich (jako to plno lidi taky dela): je to proto, protoze nejsem Svedka/protoze jsem cerna/protoze mam nesvedske jmeno (=protoze to pro mne osobne lip vypada - svest to na neco jineho s poukazem na diskriminaci). Nebo: protoze jsem zenska. protoze neuznavam jejich nazory… (duvod, kteri se mi zrovna v te diskuzi hodi do kramu).


Ze to je (napr) proto, ze nemam pozadovane/validovane/dodelane vzdelani/nemam pozadovane znalosti/neumim jazyk na ozadovane urovni - a cejtim se diskriminovana

(=MNE OSOBNE se to nikdy nestalo, uvadim to jako priklad - a to overene priklady ze sve dlouhe praxe, kdy se tim lidi ohaneji).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.