| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Alžběto, jako mnoho ostatních radím lékaře. A také kombinaci tj. psycholog i psychiatr. Psychiatr ti léky pomůže vyrovnat psychiku, abys mohla fungovat bez toho, aby to tak bolelo, unavovalo a trápilo a terapie vyřešit problém definitivně, tak, abys případně případně mohla s léky skončit.

Já jsem si zničila zdraví sama, to se workholikům prostě stává, ale projevilo se mi to ve fyzické rovině, ne depresí.
A objevila se úzkostná a panická porucha, které měly podobné příznaky, jaké popisuješ. Až když jsem absolvovala mnoho fyzických vyšetření, která vyloučila tělesný problém jako takový, napadla mne tato možnost.

Tam je mizérie to, že běžné fungování stojí člověka podstatně víc sil než toho, kdo je zdravý, takže například ke sportu jsem se dobrala až ve chvíli, kdy už jsem byla kompenzována léky, protože jsem podobně jako ty v jednu dobu byla vůbec ráda, že žiju a zvládám běžné fungování.

Hnusná nemoc, ale rozhodně řešitelná.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.