| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kat, mne se nechce to diskutovat, mas to jak to mas, ja to mam jinak. Ja s rodicema ve skole nediskutovala, co s nima maj delat. Delala jsem to JA - jsem to popsala v jinym prispevku. NIKDY jsem rodicum nevolala domu, ze jejich parchant to ci ono - vedela jsem, jak to vyresi (rodice pristehovalcu, co jsem ucila svedstinu, deti serezali a bylo vymalovano, jak pak mela ve skole problemy navic, protoze jsem na ne "zalovala" a tim padem jsem prisla o jejich duveru.) Resila jsem to tak, ze PREDEM jsem vyuzila situaci, kdy jsme nejak diskutovali, co a jak. Takze se snazili, dostala jsem to x-krat zpatky - citili, ze maj nekoho, kdo je vyslechne a respektuje A PORADI, KDYZ POTREBUJOU. Na skole na muj popud jsme zacali 2 hodiny tydne pro vsechny sedmaky "zivotni kompetenci" - kde jsme diskutovali totez ve smichanych skupinach, ne jen pristehovalci.

A muzu rict, ze jsem se v Tech diskuzich naucila fantasticky hodne, jak na dite - jak to dite uvazuje a v prevazny vetsine nedela nic naschval, ale nauci se provokovat, aby neceho dosahlo. Ze dosahne neceho, s cim nepocitalo, je ovsem jina vec. (nezamenovat s "volanim o pomoc").

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.