| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám podobnou téměř desetiletou dceru. Se vším má problém, každý jí ubližuje /podle ní/. Dělá ofuky s jídlem, pravidelně přijde k hrncům, zeptá se, co bude k jídlu, když jí to ukážu, nakřiví ksicht a oznámí, že teda zase bude o hladu /přestože v hrnci je to, co běžně jí/. Odvětím, že to nepochybně ano, ale ať počítá s tím, že jí nenechám si udělat podobnou hrůzu jako je čínská polívka s nudlema. Většinou si to rozmyslí a něco sní, někdy je fakt o hladu, ale to mi netrápí, vychtrlá není.
Jednou za čas nastane scéna. Tuhle se dožadovala, že chce jít se mnou taky do restaurace sama, jako chodí její bratr /beru ho v době, kdy čekáme, až jí skončí kroužek a jemu začne, je mu 14 a je skvělý společník/. Tak jsem jí natvrdo řekla, že odmítám utrácet peníze za to, že si něco objedná, pak do toho rýpne a bude mít kyselej ksicht, navíc bude mít se vším problém. Momentálně to asi trochu pochopila, protože se snaží si to korigovat. Tuhle dokonce bez keců snědla k snídani bábovku, do které jsem dala rozinky, protože ona je jediná z rodiny, kdo je nemá ráda /přitom hroznové víno miluje/ a i když to upeču bez nich, dělá ksichty, přestože sladké má ráda. Tak jsem vyhlásila, že končím s ohledy a peču pro většinu. Rozinky si v klidu vybrala a ještě si pochutnala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.