| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kat, ale my nevíme, jak a co předtím učitelka vzkazovala. Takové to nadávání na nějakou třídu je docela děs, to jo, ale to je teda pro mě info druhu jedním uchem dovnitř, druhým ven. Dělá to spousta učitelek, a co jsem vysledovala, tak to nemá žádnou souvislost s tím, jestli je to dobrá učitelka, nebo ne. O třídách svých dětí jsem slyšela už kolikrát obě verze, a nijak to neovlivnilo jejich školní výsledky ~t~

Tohle ale není brainstorming, ale takový to - potvrďte mi, že je ta učitelka děsná. Což sice může být pravda, ale dítěti to nepomůže, že jo.

Mě to ve výsledku docela štve, moje děti si užily s učitelkama svoje a já s nimi, jsem ta poslední, která by se zastávala učitelek ~t~ , ale neumím přejít tenhle lynč, když dav nemá informace.
A taky nejsem zastánce školy bez úkolů, už jsem viděla dost na to, abych chápala, že bez úkolů to jde jen některým dětem. A právě ti bobášci, kteří potřebují speciální přístup, holt musí doma pracovat, jestli se mají někam posunout. Jenže není úkol jako úkol, že.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.