| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Chodím domů kolem 16 h, akorát teda vleču u toho ještě celkem malé děti, které odčerpají dost mého času, a bydlím v domě, což v létě rozhodně, díky zahradě, mění situaci, ale teď na podzim a v zimě je to jedno, protože na zahradě stejně nic nedělám, notabene potmě.

Každý den se snažím urvat si nějaký čas na svoje zájmy, takže maluju, zpívám, šiju (nic složitého, nějak extra dobře to neumím, včera jsem šila kapsář do předsíně), když přijde manžel a zůstane třeba na hodinu doma s dětmi, tak chodím (prostě chodím, nikam konkrétně, jen abych si užila rychlou chůzi), čtu spoustu knížek, momentálně hlavně cizojazyčné, diskutuju v cizojazyčných facebookových skupinách, píšu články, píšu si různé věci "do šuplíku", edituju fotky a třeba z fotek z dovolených si dělám v powerpointu taková jakoby alba, upravuju a katalogizuju svou geologickou sbírku, zavařuju (zrovna včera jsem zavařovala šalotky:D), vyřezávám, učím se japonsky, když se najde někdo, kdo se postará o děti, tka chodím do kina, divadla, na koncerty, na výstavy... když mám víc času, třeba 3 hodiny, tak jdu na nádraží a sednu do vlaku, který zrovna jede, a nechám se náhodně svézt někam kousek na výlet a prohlídnu si třeba nějaké zdánlivě nezajímavé místo "jinýma očima". A nebo jedu do centra Prahy a hraju si na turistu - dívám se na Prahu očima návštěvníka, jako bych ji viděla poprvé, snažím se ji vidět tak, jak koukám na cizí města na dovolené... a chodím fotit, jednak nějaké primárně krásné věci, třeba na jaře jezdím fotit tuzemské orchideje a sleduju, kde které vykvétají, ale možná i radši hledám zajímavé motivy v ošklivých koutech... nevím, třeba Tě něco z toho inspiruje, pro mě je volný čas strašně cenná věc:)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.