| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

já jsem vdaná přes 30 let,ale ten model,co popisuješ ty jako vdaná,když si byla,neznám a nikdy znát nechci.To mají holt ženské jako ty nakonec jako odměnu za to nekonečné prdelkování kolem všech a všeho a myslí si,že na konec toho všeho bude následovat uznání,hahaha.

JInak,někdy si říkám i já,že to musí být fajn být single - to když se třeba ráno povalujem v posteli a chlap se začne zajímat o tak přízemní věci,jako co je na snídani.Ale mám ho tak zmáknutého,že její přípravu tedy nevyžaduje po mě,a kdybych se štajfla,a řekla,at si nakoupí něco k jídlu na víkend,tak to v pohodě udělá.Prostě několikrát mi ta myšlenka být single přijde na mysli,ne že ne,ale pořád jaxi převládá víc situací,kdy jsem ráda,že jsme dva - když mám ruku v sádře i nohu,když není problém cokoli opravit,když se můžem radit a vyměnovat názory k nějaké složitější situaci-jak ji řešit.Jsem moc ráda za to,že mám za všech okolností spolupracujícího muže,že spolu umíme komunikovat a rádi spolu komunikujem.A nejen to,samozřejmě~;).
Na druhé straně si neumím představit,jak by mě to bavilo s chlapem typu: rozhodni si to sama,si plnoletá.Takového jsem měla podřízeného kdysi v práci,jinak byl fajn,ale tohle bych doma fakt mít nemohla.Nebo puntičkáře alá moje matka,vzpomínky z dětsví,kdy musely být postele ustlány a urovnány podle pravítka,hrůza~a~,doted si to vychutnávám,že mi nikdo nic nemůže vytýkat a nevytýká,kdž jak se z peřin ráno vyhrabu,tak do nich večer zas vlezu.

Ale nemysli si,že taková prima pohodová situace bude trvat napořád,tak to bohužel nefunguje a myslím si,že jakmile se člověk už tak nějak smíří a vyrovná s novou situací,bum! a přijde změna!~:-D
Jinak si taky myslím a upřednostnila bych pohodičku a vlastní spokojenost a klid před žitím s jakýmkoli problematickým člověkem,ono poličky a kuchyn v lesku nejsou všechno,tož asi tak,at se daří co nejlépe!A nenech si to ničím a nikým zkazit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.