| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Val, jsou různé možnosti. Zaprvé bych asi změnila lékaře za někoho vícechápavého - máš-li možnost, ono ne všude je to realizovatelné, zvlášť v některých regionech. Jinak tyhle fórky jsou u některých mých lékařů běžné, ale já je také běžně přijímám. Zjistila jsem, že někteří lékaři nedokáží odhadnout, kde si mohou podobně "zašpásovat" a kde pacienta či klienta zbytečně znechutí nebo až vyděsí.

Syndrom bílého pláště má část rodiny, jde to zařídit třeba zapůjčením tlakoměru pro domácí měření, nasazením holtera na pár dní pro domácí měření (nevím, zda je to přímo holter ta bestie, co sleduje srdeční činnost a u toho průběžně párkrát za den měří tlak). My nakonec koupili tlakoměr vlastní, protože to byla numera tam, že to bezmála trhalo tlakoměry a působilo další stresy.

No a až se potvrdí, že nejen u lékaře je ten tlak vyšší, pak to samozřejmě řešit.
P.S. znám pár lidí, co by panu doktorovi místo strachu "vyprali žaket, že by se divil...". Ani já ani ty k nim nepatříme. Já se tedy už nevyděsím tak snadno, ale řekněme, že zvolil nevhodný způsob komunikace. To není důvod k obavám.... ač to tak samozřejmě máš právo cítit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.