| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já mám ráda světýlka a pohádky.
Před pár dny jsem jela autem a už byla tma. Jela jsem ve Vršovicích,kde jsou v domech ještě takové ty normální obchody a najednou jsem si úplně vybavila,jak jsem jako malá holky měla ráda tohle období. Ve výlohách se najednou objevila vánoční výzdoba. Všude visely ty velké ozdoby a já lepila svůj nos na výlohy. Něco jako,když si ta holčička v Hrdém budžesovi přeje ty fixky barevný.
Dneska už je to vystavené pomalu od léta,tak je to nezajíamvé.
Nicméně naše ulice každý rok celá svítí. Každý dům udělá výzdobu a tak, jakmile vjedu do ulice vidím všude světýlka a vánoční ozdobu. Nejlepší,ale mají sousedi kousek od nás. Ne,že by měli nejhezčí dům a světýlka,ale na okně mají nalepené papíry s obrázky a dopisem pro ježíška. Šla jsem kolem nich vysypat tříděný odpad do kontejneru a normálně jsem se musela u plotu zastavit a podívat. Je to roztomilé. Když jsem měla malé děti,tak psaly ježíškovi a ten jim ráno na balkoně nechával odpověď na speciálním ježíškovském papíru. Každý rok se na to těšily. Jednou jsem,ale měla malér. Byla jsem šíleně utahaná a ten dopis jsem jim tam zapomněla dát. Tedy tu odpověď. Hned ráno tam běžely a dopis nikde. Honem jsem si vymyslela,že ho musel odfouknout vítr a,že jim ho tam určitě ježíšek znovu dá. Bylo to hezké a vánoce jsou nejhezčí jen kvůli těm dětem. Tam má opravdu smysl dělat všechny ty opičky kolem toho. A teď je mi líto,že mám už velké děti. :-) I když dcera mi zrovna před chvilkou v obchodě říkala jestli vím,že je ve středu mikuláš. Na mou připomínku,že je za tři měsíce dospělá,že už to rušíme oponovala,že bráchovi vloni bylo dvacet a taky dostal mikuláše,takže nechce být šizená. :-D Takže já asi mikuláše budu chystat pořád. :-) Jen asi místo čokolády jí tam hodím šišku uheráku. To ona ocení víc. ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.