| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já poslední dobou čtu nejradši historické detektivky, nebývaj to temný krváky a často dobře napsaný.
Už tu padlo že výborná série detektivek je od Lindsey Davisové ze starého Říma, dlouhá série o Falconovi, nově vyšlé dvě o jeho dceři Albii.
Pak Paul Doherty ze starého Egypta, ze středověkých Čech píše mnoho knih Vlastimil Vondruška.

V dávném mládí jsem měla ráda Dorothy L.Sayersovou, ale dlouho jsem to nečetla, tak jak by prošla zkouškou času. Taky jsem měla přečtený vše od E.S.Gardnera, mám toho několik regálů, ale přiznávám že mou oblibu Perryho Masona zkazila televizní zpracování (kde je netuším proč vždy ztvárněn jako starej tlustej).

Novodobý detektivky poslední dobou nemusím, nevzpomínám si na nic co by mně poslední dobou zaujalo. I když něco na způsob detektivky je poslední Dan Brown - Počátek, ale ten je čtivej vždycky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.