| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Přiznám, že jsem spíš stará škola a netolerovala bych cokoli. Netolerovala bych jednorázovky ani noclehy po měsíci známosti, pokud je možnost se bez problémů jeden z mladých dopravit domů. Já jsem měla kromě jednoho kluka známosti z dost velké vzdálenosti. Třeba přijet do naší slovácké vesnice z Pardubic na rande a odfrčet spát domů moc dobře nešlo. Takže chlapec přespával u nás. Nějakou dobu teda on spal v obýváku, my se ségrama v pokoji. Později spal se mnou. Ani nám nenapadlo sexovat, když v pokoji spala ségra, ale většinou ani tehdy, když jsme tam byli sami.
Když byli naši v Kanadě, občas pozvala ségra bandu lidí na pařbu. To nás třeba 15 spalo vedle sebe na matracích v obýváku, postel využila k sexu pravidelně jen jedna holka, ostatní jsme kecali a dělali kraviny.
Dokonce jsem jednou spala se svým budoucím švagrem na úzkém kanapi. Potřebovala jsem přespat v Praze a on mě vzal na ubytovnu. Celou noc jsme kecali a řehtali se. Nevadilo to nám ani ségře, absolutně nám nenapadlo, že by na tom bylo něco zvrhlého. Měla jsem jít na hotel nebo měl jeden z nás spát nepřikrytý na podlaze?

Svým dcerám, až opravíme koupelnu, povolím přespání kluka, se kterým už nějakou dobu chodí. Kdyby byl místní nebo z vedlejší vsi, neviděla bych důvod, proč u sebe nocležit. Pokud je to dál, je lepší u sebe občas přespat než se přepravovat domů. Ale pokud by chtěli spolu žít na hromádce, ať si najdou vlastní bydlení. Taky pokud by si některá chtěla přivést třeba desátého hocha, nebyla bych na něj zvědavá a neschválila bych to. Nejstarší je 18, zatím chodí s druhým hochem a to už občas spolu přespí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.