| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Libiku, ta Tvoje "oběť" sice Doma od svého partnera dostala přes hubu, ale bezdůvodně obvinila našeho kolegu a ani se mu neomluvila! Když po ní chtěl vysvětlení, tak se madam ještě cítila dotčená, že po ní vůbec něco chce a jak vůbec po ní může něco takového jako omluvu požadovat. Kdyby se omluvila, že to udělala v nouzi, tak to vezmeme, byla to nouze. A že ji pak ten její frajer hledal u nás v práci a vykřikoval tam, že ji schováváme a že ví, že ona si někde za bukem souloží, a přitom vyhrožoval i nám, že nám rozbije hubu, to ti je málo? Ona zatáhla svoje osobní problémy do práce. My ji zpočátku i pomáhali a posílali jsme toho jejího frajera do háje, ale především si to měli spolu vyříkat ONI DVA!!! A ne bezdůvodně nařkne kolegu, ani se mu neomluví, a pak má ještě držku na ostatní, že ji nechápou, protože ona je přece chudinka. Já s ní pak byla na služebce v cizině, a nepřeju ti to zažít. Před zahraničními kolegy tam ze mně udělala satorii, se kterou se bojí spát na jednom pokoji, byla jsem šťastná, když jsem se vrátila bez obvinění ze znásilnění. A protože svoje soukromé problémy přenášela do práce, fakt jsme si oddychli, když dostala padáka. Hele, mne třeba nařkla ze šikany, a to jsem po ní chtěla jen bezchybnou práci, aby si holčina opravila aspoň hrubice v písemném projevu, když už to teda rovnou celé nepřepíše, protože to se nedalo číst, natož poslat k zákazníkovi. Ona byla teda mistr v přesouvání své práce na ostatní, proto jsme ji měli, chudinku ublíženou, litovat? Promiň, ale podle mne to byl neskutečný hajzlík, schopný jakéhokoli podrazu. Oběti bychom i pomohli, ale podrazákovi fakt ne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.