| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Janinko,

rozumím co myslíš, ale všechny ty věci, co popisuješ, jsou toho rázu, že se to dá dělat, když na to máš zrovna náladu, a když nemáš a neuděláš to, tak se to nezblázní.

Třeba dveře jsem nikdy ničím nenapouštěla a nemám potřebu je mýt (respektive nepamatuju si pocit "potřebuju umýt dveře"). Lednici umyju, když se sejde můj pocit, že je špinavá, s tím, že se mi chce (a tudíž to nepovažuju za újmu), a pak se svými zásluhami náležitě pochlubím a nechám se pochválit (děláme to tak oba a je to docela dobrá "psychohygiena", i když je to detail - takový "díky, že jsi umyl/a linku" dělá pocitově docela divy).

U těchhle věcí prakticky nikdy nemám pocit, že se MUSEJ, a proto je možná nenesu tak úkorně, i když máš pravdu, že jsou to věci, kterých si nejčastěji všimnu (a něco s nima udělám) já.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.