| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Co nebylo k nám to jsem raději rodině rozdala v taškách,abych to neschovala a nenašla třena na velikonoce. " - co tímhle myslíš? Nejsem z téhle věty vůbec chytrá...

Já nic nehrotím,a asi nikdy nebudu moci říct,že mám hotovo,prostě čas jde furt dál...nemůžu si dovolit ten komfort žít jen vánocema~t~,to řeším při tom všem.

Nicméně letos nakoupeny dárky taky už mám - mám radost z toho,jaké to bylo letos bez těžkého přemýšlení,protože oběma synům a jejich partnerkám jsme nakoupili stejné dárky - přístroje do domácnosti+dáln.známku roční.
Balit to budeme tento víkend,jsou to celkem objemné krabice,tak kdyby pochyběl papír...~t~
šd nebudem trávit doma,takže s úklidem to vůbec nehrotím,ale i když doma jsme,tak to vyjde nastejno.
Cukroví jen 2 druhy, ten druhý,rohlíčky teprve péct budu a pak vánočku,tu budem brát sebou na návštěvu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.