| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Z Vánoc šílela i moje mamka, která jinak nebyla žádná hospodyňka, o babičce nemluvím, ta pekla asi 20 druhů cukroví, vánočky, stála od pěti od rána ve frontách na klobásy pro všechny členy rodiny~;).
Řešilo se to víc, než teď, v mém okolí, stálo to mnohem větší úsilí, aby všechno bylo. Třeba dárky sháněli mnohem dřív, než já, když zrovna něco hezkého přivezli, tak to koupili a schovali, klidně v září. Stromky se prodávaly na jediným místě ve městě, asi ve 14 letech jsem ho táhla 2 km z centra do sídliště, pán mi ho aspoň převázal provázkem~;), nebyly ještě ty sítě.
Natřískaný obchody, těch pár, co tu dřív byly a nemožnost dojet autobusem domů z centra po pátý hodině, když ty obchody zavíraly, jen aut nebylo tolik. A s výzdobou se začínalo později, nebyly tolik besídky a všudypřítomné koncerty s koledama o adventu, nebyl vlastně ani advent~;), teda my jsme ho neznaly, a neprodávaly se adventní věnce, v rádiu se hrály Vánoce, vánoce...~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.