| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

no nevím, já dárky přes net objednávala minulý víkend, přes týden jsem si je postupně cestou z práce povyzvedala (dokonce i Česká pošta mě mile překvapila doručením balíčku už po nějakých třech dnech od podání a to ještě kolem šesté večer) a příští týden mám v práci dovolenou, takže se vypravím osobně dokoupit to, co mi ještě chybí. zatím jsem si nějakého šílení v obchodech nevšila, třeba v Dobrovském bylo při vyzvedávání knížek podstně míň lidí, než když jsem v září vyzvedávala dětem učebnice ~d~ zatím to hodnotím tak, že v uplynulém týdnu jsem nejdelší fronty stála v závodní jídelně na oběd ~:-D

nemám pocit, že bych nakoupovala na poslední chvíli, začala jsem zhruba dva týdny před Vánocemi a pořád ještě celý dlouhý týden zbývá, to přeci není poslední chvíle ~d~ za chvíli vyrážím nakupovat drobnosti kolegům a kolegyním do zaměstnání, ty vzhledem k mé nadcházející dovolené musím přinést dneska na noční, a ne, většinou nevím, co jim budu kupovat. nechám se inspirovat přímo v obchodech :-) u dárků pro rodinu představu mám, ale i tak každoročně koupím něco, co jsem předem vůbec neplánovala, ale prostě mě to praštilo do očí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.