| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kaipo, důvodů může být víc - někdo třeba může čekat i na prémie v prosincové výplatě a ten jaksi dřív nenakoupí že ano. Dřív jsme to takhle také měli. Já jsem letos dárky objednávala začátkem prosince - jednak proto, že jsem po operaci kloubu na noze nebyla schopná uvažovat v režimu Vánoc. Další důvod byl ten, že děti nevěděly, co chtějí. Mladší chce toho strašně moc, ale museli jsme se dopátrat oč tedy stojí nejvíc a starší chce mobil, ale netušilo, jaký, co má umět... Hlásalo, že musí být černý a jiný být nesmí, a pak zahlédlo modrý duhový se skleněnými zády a zase pro změnu chtělo tohle... Takže vybírání bylo docela složité. Já na neschopence, manžel, který v práci dotahoval projekty... a nevěděl, co dřív - jestli nákupy, kroužky s mladším dítkem... a nějaké dárky mu byly opravdu ukradené.
Nicméně do obchodních center v nejvíce zátěžových časech nechodíme - stíháme to v podvečerních či večerních časech v týdnu, kdy tam tolika lidí zase nebývá a vlastně už nám chybí jen drobnosti - knížka pro každého, fixy, památník ;-) Dárky jsme objednaly z Alzy, centrum máme nedaleko, takže nebyl problém - stihli jsme to v pohodě. Poslední věci (drobnosti) z Lidlu dorazily v pátek - opět bez stresu a nervů. ~z~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.