| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Konzervo, prosim tě.

Normální dospělý člověk má své peníze a s těmi hospodaří, myslíš, že svých 40 čistýho (zvažuji ten minimální plat k přežití, který odhlasovala Rodina) přinese a řekne ""ná , mami"

A mami to rozdělí - to máš na hospodu, tady ti koupím nové trenýrečky, tůto dáme na papání, taky dostaneš nový kabátek, tady benzínek do autíčka , nuu a v neděli půjdeš s maminkou do kina"

Ne, tak to opravdu nechodí. Svého syna jsem viděla od neděle 2x, včera mě poprosil, jestli bych neudělala vývar, jelikož mám výkonnější digestoř, přinesl na něj materiál, což bude první společné prosincové jídlo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.