| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já je hrozně nemám ráda - od mala to byl čas, kdy nás táta péroval abychom dělali věci, které normálně neděláme, protože jsou přece Vánoce, přišlo mi to vždycky falešné a pokrytecké.
Takový to že jdeme do kostela, i když normálně o věřících mluvil jako o bláznivých panbíčkářích kteří se bojí reality a proto vše omlouvají Bohem, normálně jsme doma nesměli jíst ryby protože kosti jsou nebezpečné a na Vánoce nás nutil do kapra, který má kostí víc než jiné ryby a navíc není moc dobrý, protože jsou Vánoce. Celý rok si neuklidil ponožky od postele ale na Vánoce nás drbal za nesrovanou peřinu, protože jsou Vánoce a musí všechno být stoprocentní... normálně jsme nesměli k televizi že kazí oči, na vánoce povinně celý svátky...pořád nás s bráchou pošťuchoval abychom se prali a nesnášeli (např. ztopil čokoládu a řekl že to udělal brácha) a na vánoce jsme se měli chovat k sobě hezky, hrát spolu hry a zpívat u piana...
je fakt, že táta je posedlý tím, abychom vypadali a chovali se jako standardní rodina a je na to strašnej pedant. Znechutilo mi to totálně jakýkoliv čas doma, natož čas, kdy dělám věci, co normálně nesmíme/nechceme dělat jenom proto, že je nějakej blbej svátek, v jehož původ ani nevěříme.
Mám ráda jídlo a dárky, protože mě prostě baví je vymýšlet, ale jinak vůbec. A už mě to asi nepřejde.
Letos jsem zašla na židovskou obec na oslavy chanuky a dávalo mi to mnohem větší smysl než celé vánoční šílenství.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.