| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Půlko, rozumím ti moc dobře, ale myslím, že s tím jde něco dělat a dávat buď osobní nebo veřejně prospěšné dárky.
Mě se letos zadařilo a myslím, že dárky udělají radost.. a když tak myslím, že se to dá mezi dospělými kromě lístků na kulturu (ale to také ne všem sedne, např. časově vytíženým lidem takový dárek myslím většinou moc nevyvhouje, a knížek - to je vlastně totéž, já je např. poslední roky nedostávám ráda, protože na čtení prostě stejně nemám čas a navícjsem častou návštěvnicí ekologické knihovny a po plných knihovnách v bytě moc netoužím) jo tak abych se dostala k tomu jak se vyhnout plastovým blbostem, obalům....
pro dospělé jsem letos hodně volila něco jako dárkové koše, do krmítka pro ptáčky (dřevěná, vyrobná v Česku) jsem nakoupila co tuším, že má kdo rád a můžeš vybrat nebo dát do ekoobalů... a pro ptáčky slun. semínka... a vše zabalila jako dárkový koš... a myslím, že těch eko-kárků je víc...
hodně lidí může dostát, krmítko, budku, domeček pro hmyz... a jiné obecně prospěšné ekověci.. jde to pak pověsit ii ve veřejném parku, nemusí mít člověk zahradu... a pak takové ty spotřební věci, ale eko a místního původu: mýdlo, med s něčím, oleje.. člověk dostane jako dárek to, co by jinak stejně koupil, ale třeba v horší kvalitě a neekologické výroby či dopravy.. a někdy tím někoho pro ekologičtější způsob života třeba i získáš...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.