| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Letos se mi to nějak vymklo z rukou. Měla jsem špatnou vánoční karmu, kterou jsem i nechtěně roznášela. Vanilkové rohlíčky, co pekly děti s babičkou z mého těsta, se roztekly na placky, vdolečky (takové ty vlčnovské koláčky) jsem málem poprvé v životě neměla. Když jsem se chtěla pustit do pečení a vytáhla těsto z lednice, po prohřátí se začalo trhat a vytékat z něj tuk. Volala jsem mamce, jestli to jde zachránit. Už jsem normálně brečela do telefonu. Naštěstí MM koupil kvasnice, tak jsem z toho hnusného těsta upekla jakési bochánky a zamísila nové těsto. Není to úplně ono, protože nekynulo za studena, ale pořád lepší, než Vánoce bez vdolečků. Kámoška, u které jsem si byla něco vyzvednout 23., spálila 3 vánočky, asi že jednu pekla pro nás. /klid a likvidaci svých pracovních věcí jsem taky úplně nezvládla. Naštěstí k nám chodí na návštěvu jen 2 kámošky, které to neřeší, jinak jezdíme po příbuzenstvu my.
Jinak ale na to kašlu, odpočíváme, vegetíme, byli jsme na dlouhé procházce se psem, celou dobu chumelilo. Sice za chvíli roztálo, ale procházka byla krásná. Za chvíli jdeme do kostela. Dostala jsem dobré knížky a puzzle, takže vánoční pohoda dle mého gusta.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.