| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Eudo, oni se třeba normálně baví a jeden pronese "tyjo votec se zase vožral a hádal se s matkou" a z toho se pak rozvine hovor. synovi se svěřujou jak kluci, tak holky. chodí na školu, kde je dost takovejch "uměleckejch", emotivních typů, bavěj se o všem možným hooodně otevřeně, až mě to samotnou zaráží.
já jsem vlastně docela vděčná, že si syn uvědomuje, že má doma bezpečné zázemí, on na tom taky není psychicky dvakrát skvěle (holt s některými věcmi se člověk už narodí) a taky ten vztah zdaleka nebyl vždycky tak růžovej, nejhorší to bylo v prepubertálním věku, vůbec si s námi nerozuměl. takže jsem ráda, že došlo k tak velikému posunu, teď je mu 18 a poslední cca tři roky to je s ním po té stránce komunikace a vztahu moc fajn. a jeho "vyznání lásky" k nám rodičům u stromečku pro mě bylo prostě největší dárek.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.