| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

...mně by zas konkrétně tepláky nevadily, když je mu to prostě pohodlné, pro mě jsou to taky kulisy, když pak je pohoda v prčicích. O Vánocích jde podle mne o atmosféru, o pocity, prožitky.

Jinak třeba holčička mé kamarádky chodila zásadně v teplácích a bez spoďárů všude, i do divadla a samozřejmě do školy, prostě ji ostatní tlačilo ~d~, za živýho boha by si nic jiného na sebe nevzala. Problém měla ve škole při těláku, když se svlékala a tak...
Celkově vykazovala podivné chování v různých věcech, dokonce ji měly v náheldu i dvě psychiatričky, vyděsily maminku nějakou dcerčinou sexuální úchylkou atd... (to jí bylo asi 8, 9 let). Krom jiného vyhodnotily i její podivný obrázek, i když se jí vůbec nezeptaly na smysl té kresby.

Poměrně brzy se nám podařilo to celé nějak srovnat, při další návštěvě psychiatriček (byly dvě naráz) byly překvapené, že je to úplně jiné dítě, že vypadá naprosto v pořádku. Tepláky ovšem odložila až po asi dvou letech a teď tu byla na návštěvě po delší době a byla z ní "mladá dáma" v kabátku a halence a sukýnce, po rozjíveném "klukovi" v teplákách a bez spoďárů nebyla ani památka.

Dítě se může hodně vyvinout "správným" směrem, a někdy (určitě ne vždycky) když mu porozumíme a dáme mu to, co fakt potřebuje, se leccos tak nějak vyřeší i samo.
Viděla jsem to těsně vedle sebe taky párkrát...a podle mne je potřeba, aby byl v klidu i rodič...a to už je někdy hodně těžké :-).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.