| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

nejstarší to oznámily kamarádky v 5 letech. Teď říkala, že ji to trochu mrzí, když vidí ty dvě menší. Uklidnila jsem ji, ona není ten typ, co by na to dlouho věřil, nevěřila nikdy na nic. Mladším dvěma jsem se rozhodla pravdu sdělit loni nebo předloni, když nejmladší (to měla 6 let) neustále bádala, jak to je. Prohlašovala třeba: "Jako jestli ty dárky nosíte vy, tak se z toho asi picnu!" Když jsem jim to teda vysvětlila, prostřední osmiletá se rozzuřila, proč jí jako lžeme, že ona ví, jak to je a nebude jí nikdo kazit Vánoce. Když nejmladší na toto téma začala mluvit, rozlítila se a křičela a brečela, ať přestane, že už se jí povedlo na tu blbost zapomenout a teď jí to zase připomíná.
Letos (holkám bude na jaře 8 a 10 let) už kupovaly dárky, ale s tím, že pomáhají Ježíškovi. Nevěřím, že na mě za to, že jsem je nechala u té představy, o kterou samy stály, byly naštvané.

Pro zakladatelku: Pokud budou chtít věřit, je jednoduché jim říct, že Ježíšek naděluje těm, kdo na něj věří, kdo na něj nevěří, tomu nadělují lidi. A i ti, co věří na Ježíška, můžou blízkým něco dát.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.