| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

hadice, přípravou štědrého dne strávím já i zbytek rodiny spoustu času a stojí nás to spoustu práce a i poměrně dost peněz... společně vyzdobíme byt, prostřeme slavnostně stůl, vytáhneme slavnostní nádobí, příbory, zapálíme svíčky, chceme stolovat v hezkém prostředí, lahodícím oku i nosu... nevidím důvod, proč by to měl jeden člen rodiny záměrně kazit všem ostatním - buď ho to nezajímá a pak si klidně sní svůj chléb se sýrem u sebe, nebo ho to zajímá a pak se stejně jako ostatní bude snažit vypadat přijatelně... po nikom nechci, aby se objednával ke kadeřníkovi a stylistovi, stačí mi čisté, slušné oblečení... pokud to tedy dítko nehodlá akceptovat, je to z jeho strany pouhá zlomyslnost a na tu nejsem zvědavá já ani zbylí členové rodiny... výchova a vedení k vzájemné úctě je pro mne vážně velmi důležitá a zlomyslné vysírání netrpíme nikomu...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.