| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

to je jen na jedem den? Ráchel, já sjem dost zasekaná, ale jeden den bych si teda našla ~t~~t~~t~

já myslela, že řešíš kurz

jinak já jsem taky udělala řidičák na první pokus, pak jsem řídila spíš sporadicky, pak vlvec, pak sporadicky, a pak blok - bála jsem se vozit dítě

koupila jsem si jízdy , i když jsem vlastně nebyla neřidiš ani fakticky, a bylo to super - výborný lektor, dokonce, když nám baba nedala přednost zprava, mela jsem rychlejší reakco než on, ocenil to a na záver mi řekl, že si mysl, že žádnou závažnou negodu nezpůspbím, že to vidí na odřený lak na parkovišti - jemná manipulace s autem , to je můj kámen úrazu furt - takže si myslím, že je to o osobnost lektora - u vyježděného pokročilého řidiče by schopný lektor mohl prostě jen přispet např. k vycizelování některých drobnpstí, které ale v rozhodující chvíli mohou být důležité, nebo k vychytání nekterých nešvarů - já jsem třeba blbě držela volant, protože malej volant nez posilovače se drží jinak než vetší s posilovačem - a neuvedpmila jsem si to

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.