| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ropucho,

na ohlášené kafe si klidně 1-2 hodiny vyhradím, na herní odpoledne udělám čas a přichystám co nejvíc předem, ovšem beru i návštěvy neohlášené nebo hodně natěsno, ale ty pak zase berou to, že diskutujeme v kuchyni a já u toho krájím cibuli.

Ale jezdí k nám přes Vánoce rodina na týden a vlastně stačí na přespání a člověk občas nemůže odložit všechno, co dělá - část té návštěvy se lidi zabaví sami. (Třeba kamarádka, v pátek jsme šly do divadla, v sobotu do kina, přespávala, ale mně hořela neodkladná práce, tak jsem v sobotu dopoledne pracovala a ona koukala na film a oškrabala brambory. Věděla předem, že během soboty budu muset něco udělat, varianta by byla nejezdit na to kino, odjet v sobotu dopoledne, vybraly jsme si svorně tohle.)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.