| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Půlko, tak plastový lis na citrony je pro mě jednoznačně kuchyňské náčiní, máme ho v kuchyni v lince...a švihadlo má syn jedno trvale ve škole (to, které je školní potřeba) a to druhé, se kterým občas blbne na zahradě, je v tašce se sportovními potřebami (různé míčky, pálky, házecí talíř, kroužky, hračky do bazénku apod.) a ta visí na věšáku u dveří na zahradu...na stejném věšáku má syn taky oblečení, které si bere na zahradu a pod ním boty na zahradu... Osvědčilo se mi mít věci uklizené podle toho, kde se používají...utěrky dole pod dřezem, ložní prádlo v ložnici, ručníky v koupelně apod...na tvoření má třeba syn takový ten několikapatrový plastový vozík, co se dává třeba do koupelen a v něm má naskládané všechny ty barvičky, štětce, razítka, zažehlovací korálky, různé provázky a milión různých drobností, jako jsou samolepící oči, chlupaté drátky, různé ozdobné děrovačky...máme ten vozík v kuchyni v rohu za jídelním stolem, protože tam něco vyrábíme nejčastěji...a v případě potřeby to jde snadno celé převézt třeba vedle do obýváku...minimalisté z nás asi fakt nikdy nebudou, manžel se synem schovávají kde co, že by se to mohlo k něčemu hodit (a kupodivu často se z toho něco i hodí) a já jsem zase ten typ, že radši mám na stole velký keramický hrnek plný per, tužek a pastelek, než abych to měla vzorně roztříděné v nějakých krabičkách...:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.