| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jo a doporučuju mluvit i o jejï biologické rodině, ale pozor, nikdy v souvislosti s problémem, ani chování, ani Škola, prostě na to někdy stočit řeč, nevím, jak moc toho o své rodině a své minulosti ví, jestli to u vás není běžný téma, možná už ani některý věci neví. je pro ni teď důležitý, abyste o tom mluvili, ale jako o součásti jí samotné, kterou akceptujete, protože když uvidí, že by přijímáte její minulost a máte ji rádi i s tou minulostí, bude k ní mít lepší vztah i ona, tyto děti se často stydí, za svou rodinu, tím pádem i za sebe, přitom to nemají jak ovlivnit ani vyřešit, takže ji pomozte to přijat jako fakt a ne jako problém
blbé se radí, když nic nevím, ale třeba já jsem teď u doktorky v nemocnici před synem musela mluvit o jeho mamince a tak se snažím o ní vždycky mluvit pozitivně, a on to ví, ale určitě mu to nebylo příjemný, i když to možná ještě nedokáže úplně pochopit, bude mu 12, ale určitě by to bylo horší, kdybych řekla, že je strašná, cítil by se strašně taky, doufám, že mi rozumíš

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.