| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak já myslím, že trochu záleží i na tom, jak a kde budu dárek předávat - jestli mě kamarádka pozvala na oslavu narozenin (v tom případě bych asi volila dárek trochu větší, ale to pětikilo mi přijde v pohodě), nebo jestli je to tak, že si na ni vzpomenu "jen tak", a pak by v případě takto "vzdálené" kamarádky byl podle mě úplně na místě dárek opravdu symbolickej, prostě jen že jsem si na ni vzpomněla, a tím líp, kdyby to bylo něco "osobního" (někdo třeba sbírá slony, tak nějakou figurku do sbírky).

Jako já bych od člověka, k němuž bych měla popisovaný vztah (a nepozvala bych ho na oslavu kulatin), nečekala dar vůbec žádný, takže pokud by mi nedal nic, považovala bych to za normu. Pokud by mi dal drobnost typu toho slona, tak by mě to příjemně překvapilo a měla bych radost, že si takto adresně vzpomněl. Pokud by mi dal veledar, tak by mě to přivedlo spíš do rozpaků.

Největší radost by mi asi udělal tím "slonem" - drobností, ze který by bylo jasný, že na mě myslel, musel si s tím dát trochu práci, ale taky že se kvůli tomu nezruinoval. Číslo dvě by bylo to nic a číslo tři by byl ten veledar, to by mi bylo spíš nepříjemný.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.