| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ropucho, u nás se kytkám daří dost dobře, ale přiznám se, že nějaké "starání se" v tom asi není, to je fakt...respektive starám se o všechny kytky úplně stejně, včetně kaktusů...tj. tak dvakrát třikrát do týdne obejdu celý barák a všechny je zaliju, otrhám oschlé listy nebo květy apod. no a to je asi tak všechno:-), maximálně nějakou občas přesadím, když už má malý květináč...aktuálně tu mám krásně zbarvenou vánoční hvězdu, která je červená několikrát do roka i přesto, že navzdory všem různým radám odborníků, ji mám celý rok na stejném místě a to jsme ji předloni koupili jako malinkou v květináčku někde v Kauflandu, původně jenom jako dekoraci na stůl...máme takhle už druhou, ta předchozí přežila asi 7 let a dorostla ještě víc...ta současná má asi 40 cm a je krásně košatá...dva roky jsme s ní nedělali nic jiného, než že ji zaléváme a jednou jsme ji přesadili....jinak vůbec nic...kaktusy jsou zase celý rok na východním okně v chladnější předsíni a taky už párkrát kvetly....jinak tu mám po baráku hodně afrických fialek, kalanchoe, šťavel oxalis, pár rýmovníků, scindapsus a tu vánoční hvězdu a vánoční kaktus...o všechno se starám (nebo spíš nestarám) stejně:-) , jediné co mi vždycky zajde, je rozmarýn, ten zatím kupuju každý rok nový, ať jsem ho měla v květináči na chráněném balkóně, nebo letos v kuchyni na okně, tak stejně už po prvním ostříhání dál nerostl a na podzim zašel...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.